Op dinsdag 16 juni kwamen bijna zeventig (!) POM’ers samen bij Kasteel Woerden voor de jaarlijkse POM Zomerborrel en Inspiratiesessie. En zoals het een echte zomerborrel betaamt, was het warm. Gelukkig paste dat perfect bij de sfeer van de dag.
We begonnen de middag binnen, waar voorzitter Bert ter Avest de deelnemers meenam in een update vanuit het bestuur. Hij blikte kort terug en keek vooral vooruit naar de events en plannen die nog op de agenda staan of in voorbereiding zijn.
Ook namen we afscheid van bestuurslid Patrick Kemperman. Patrick heeft zich de afgelopen drie jaar met veel plezier en energie ingezet voor POM en voor de verdere ontwikkeling van het platform. We bedanken hem van harte voor zijn betrokkenheid, inzet en enthousiasme. En niet te vergeten de 41 SOK-partners die door Patrick zijn inzet zijn aangesloten bij POM!
Daarna was het tijd voor de bekendmaking van de winnaar van de POM Fotowedstrijd 2026. De jury had een lastige taak om uit de 20 inzendingen te kiezen. Benieuwd welke foto heeft gewonnen? Lees hier het aparte nieuwsbericht over de winnende inzending!
Het tweede deel van de middag stond in het teken van geluk en verbinding. Spreker Merijn Ruis nam de zaal mee in een interactieve inspiratiesessie vol verhalen, humor, verrassende oefeningen, muziek en wetenschap.
En interactief was het. Er werd gelachen, meegedaan, geluisterd en soms ook even verbaasd gekeken. Merijn liet op een toegankelijke en energieke manier zien hoe je kunt opladen en met meer verbinding, energie en plezier door het leven kunt gaan. Een sessie waar veel deelnemers zichtbaar met een goed gevoel uit kwamen.
Na alle inspiratie was het tijd om naar buiten te gaan. Op het zonnige terras werd de middag afgesloten met een barbecue en alle ruimte om na te praten, bij te praten en nieuwe contacten te leggen.
Het werd precies wat een POM Zomerborrel mag zijn: een middag vol inspiratie, ontmoeting, goede gesprekken en zomerse energie. Een mooie afsluiting richting de zomer.